Lélegeztetőgépre kellett tenni a Fidesz kiskunhalasi országgyűlési képviselőjét, Bányai Gábort. A politikus a napokban jelentette be, hogy kórházba került. Bányai családja szombaton közölte, a képviselőt lélegeztetőgépre helyezték, altatásban tartják.
„Nagyon nehéz napokon vagyunk túl, de még nagyon nehéz napok előtt állunk. Valószínűleg többen értesültek már róla, hogy nagyobb a baj, mint ahogyan eredetileg gondolta volna bárki is. Édesapánkat, Gábort február 24-én délután lélegeztetőgépre helyezték, altatásban tartják.