Elemző: nem a Fidesz legfőbb érdeke, hogy nyilvánosságra kerüljön Magyar Péter legsötétebb titka

Az sem maradt sokáig rejtély, miért „ijedhettek meg egy ágy képétől” a baloldalon.

A politikus kiderítette, hogy a közösségi oldalt nem a Karmelita kolostorból és nem is Soros György rezidenciájáról irányítják.

Mint ismert, Toroczkai Lászlót és a Mi Hazánkat is letiltotta már a Facebook, a Hundub pedig azért jött létre, hogy cenzúramentes felületet biztosítson a felhasználóknak.
A Mi Hazánk elnöke meglátogatta Debrecenben a cég központját, hogy kiderítse, ki áll valójában a Hundub mögött? Megtudtuk, hogy hétköznapi magyar emberek, akik aprólékos munkával építették föl az oldalt: a Hundubnak nagyjából 85 ezer felhasználója van, de egymillióra is fel vannak készülve. Pál Csaba, a cég vezetője elmondta, hogy a semmiből építették fel a felületet, a vádakból pedig semmi nem igaz: nem igaz, hogy nem saját motorokon futnak, nem áll mögöttük senki, kettő millió forintot költöttek a kiépítésre a feltételezett százmilliók helyett, végül a tulajdonosok is tisztázásra kerültek.

(Youtube-videó, Mandiner)