A negyvenszeres magyar válogatott labdarúgó Urbán Flórián most taxizik, ám volt idő, amikor karácsonyfát árult Budapesten, a XV. kerületben. Tapasztalatairól kérdezte az Index, és arról, idén milyen menüvel készül odahaza karácsonykor.
A karácsonyról szólva elmondta: „Ami biztos, hogy december 24-én kettesben leszünk otthon a menyasszonyommal. Másnap mindig átmentünk az édesanyámhoz, s oda jöttek a gyerekek. Ő viszont már nincs velünk. Így valószínűleg az élettársához megyünk majd látogatóba. Az idén is tuti, hogy karácsonykor én fogok főzni, mert az nagyon megy, és a gyerekeimmel is találkozunk majd.”