Megbuktak Karácsonyostól, Márki-Zay Péterestől, Gyurcsány Ferencestől, Kunhalmistól, mindenestől
– hangoztatta. Szerinte a baloldali pártoknak felelőssége is van amiatt, hogy egy olyan embert akartak a parlamentbe küldeni, aki sértegette a zsidókat és nem fizetett ki egyszerű varrónőket. Ráadásul mindenki azon dolgozott, „hogyan lehet egy nettó nácit tisztára mosdatni” – jegyezte meg. Idézte Gyurcsány Ferencet, aki szerinte azt mondta az ellenzéki jelöltről: nem érdekel, mit mondott tegnap, ebben a küzdelemben küzdjünk együtt. Hozzátette, a DK elnök erőnek gondolja a sokszínűséget; kíváncsi, hogy a saját választóival hogyan számol el. Kocsis Máté elmondta, Karácsony Gergely az egymásra hangolódásról és a jobbikos barátairól beszélt; ő annak „a Judapestnek a főpolgármestere”, amelyet Bíró László vérig sértett a szavaival. Kunhalmi Ágnestől azt idézte, hogy a köztársaságpárti erők ott vannak a Fidesz mögött. A választók úgy döntöttek, hogy jó ideig még ott is tetszenek maradni – vont mérleget.
A fideszes politikus is kifogásolta, hogy „a leggyávább alak”, Jakab Péter nem jelent meg a parlamenti ülésen és hogy „eladta” a Jobbikot. Elmondta, az egy dolog, hogy a DK-sok összefognak egy olyan párttal, amelynek egyik tagja által elmondottak miatt korábban még utcára vonultak, de az meghaladja a jó ízlés határait, hogy a jobbikosok összeállnak a DK-val, amely ellen létrejöttek. Úgy fogalmazott,