Már korábban felmerült, hogy Dzsudzsák Balázs visszatér a nevelőegyesületéhez, a DVSC-hez, de nyáron még nem sikerült szerződést kötnie a klubbal – írja a Nemzeti Sport Online.
A válogatott labdarúgó az idei évet az Egyesült Arab Emírségek első osztályában szereplő al-Ittihad Kalbában kezdte meg, de februárban a klub szerződést bontott vele. Ezek után szinte azonnal szerződtette a szintén élmezőnyben küzdő al-Ain, a csapattal való megállapodása június 30-án lejárt. Új csapatában csupán négy mérkőzést játszott, mivel a vírushelyzet miatt a bajnokság szünetre kényszerült. Mivel a szerződését nem hosszabbították meg, Dzsudzsák szabadon igazolhatóvá vált.