Újra az Európai Bizottsághoz fordul a Demokratikus Koalíció Göd, és a többi önkormányzat védelmében – írja közleményében Gyurcsány Ferenc pártja.
„Éppen két hete, hogy a Demokratikus Koalíció az Európai Bizottsághoz fordult. Már akkor látszott, hogy Orbán Viktor vissza fog élni a saját maguknak megszavazott felhatalmazási törvénnyel. Azóta bebizonyosodott, hogy nem tévedtünk. Orbán Viktor csak az alkalmat várta, hogy a tavaly őszi választások után leszámolhasson az önkormányzatokkal. Ez az alkalom most jött el számára, Göd az első áldozat.