A legfőbb ügyész elé került Ruszin-Szendi Romulusz zsírleszívásos ügye

Mint ismert, a volt vezérkari főnök ellen szolgálati visszaélés gyanújával a Központi Nyomozó Főügyészségnél indult feljelentés.

A kormánypárti képviselő a borsodnádasdi gyilkosság ügyében osztotta meg a véleményét.
A napokban újabb a közvéleményt felháborító bírósági ítélet született. Ahogy korábban mi is megírtuk, a Miskolci Törvényszék a borsodnádasdi gyilkosság vádlottját csupán gondatlanságból elkövetett emberölés miatt mondta ki bűnösnek, és négy év börtönbüntetéssel sújtotta, amit előzetesben már kitöltött, így szabadon távozhatott.
„A március közepén induló nemzeti konzultáció során erről is elmondhatjuk véleményünket. Magyarországon a bűnözőknek büntetés jár!” – jelentette ki Budai Gyula.
(Képünkön: A borsodnádasdi gyilkossággal gyanúsított B. Richárdot vezetik elő az előzetes letartóztatásáról döntő tárgyalásra a Miskolci Törvényszéken 2017. szeptember 7-én.)