Walter Katalint nevezte ki a Budapesti Városüzemeltetési Holding Zrt. új vezérigazgatójának Karácsony Gergely – derül ki a Főpolgármesteri Hivatal közleményéből. Mint írják: „A BVH a tulajdonában álló fővárosi közmű-cégek üzleti és beruházási politikáját, szervezeti működését felügyeli, dr. Walter Katalin szakmai-üzleti tapasztalatai garanciát jelentenek a holding előtt álló kihívások megoldására.”
Walter Katalin 2013-től másfél évig Bajnai Gordon volt kormányfő kabinetfőnöke volt az Együtt-ben, idén szeptemberben pedig elfogadta a CEU felkérését, hogy vezérigazgatóként irányítsa az egyetem Bécsbe költözését.