Csend és a drog árnyéka – a miskei tragédia tanulságai

Minden ember élete felmérhetetlen kincs. Egyedi és megismételhetetlen. Ezért minden élet elvesztése felfoghatatlan tragédia. De egy gyermek elvesztése az egész társadalmat megrázza.

Budapest volt főpolgármester-jelöltje, Puzsér Róbert most egy kannabisztüntetést szervez.
A Magyarországon drognak minősülő kannabisz legalizálásáért szervez demonstrációt Puzsér Róbert négy társszervezettel együtt.
Ahogy írják, az áprilisi rendezvény oka, hogy: „A fogyasztók krimianalizálása rengeteg időt és pénzt emészt fel a gazdaságban, miközben nem segít a komolyabb terjesztők kézre kerítésében. Eközben körülöttünk szinte minden EU-s országban már dübörögnek a jogi átalakítások a kannabisz és annak teljeskörű használatával kapcsolatosan. Magyarországon eközben betegek ezrei szenvednek nap mint nap feleslegesen a bürokrácia és a nemtörődömség miatt ! És élnek illegalitásban kockáztatva már az így is csorbult személyiségi jogaikat!”