Vona Gábor visszatér a politikába

2019. augusztus 02. 14:01

Egy saját maga által alapított alapítvány képviseletében jelenhet meg újra a politikai porondon.

2019. augusztus 02. 14:01

Vona Gábor az Új Refomkor Alapítány alapítójaként tart jövő kedden sajtótájékoztatót – tudta meg az atv.

Vona Gábor 2006-tól 2018-ig volt a Jobbik pártelnöke, majd 2018. áprilisában, a Fidesz választási győzelme után lemondott posztjáról. Azóta vlogol, időről időre írásokat publikál, most pedig az általa alapított Új Reformkor Alapítvány képviseletében tesz új törvényjavaslatot.

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Új szelek fújnak Brüsszelben: ilyen uniós csúcsot még sohasem láttak az EU-ban

Új szelek fújnak Brüsszelben: ilyen uniós csúcsot még sohasem láttak az EU-ban
Tovább a cikkhezchevron

Összesen 209 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
vakand
2019. augusztus 05. 12:07
creepy
Válasz erre
0
0
Szedlacsek
2019. augusztus 04. 00:03
Azt hiszem, a bongóné bingo bangók és a markizajok mellett fel sem fog tűnni, hogy van. De hát, uccu neki! Gyurcsány is bukott politikusként kezdte... és mi lett belőle!?
Válasz erre
3
0
kurbitalis
2019. augusztus 03. 20:17
A tett színhelyére... :-DDD
Válasz erre
1
0
hátakkor
2019. augusztus 03. 18:11
Vàgasi Feri beszàll az Internetbe. Zàzri Gaby naív buta.
Válasz erre
3
1
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!