A győztes Baranyi a szavazatok 72 százalékát szerezte meg, Jancsó 28 százalékot kapott. Az előválasztáson a jogosultak mindössze 4 százaléka vett részt. Jancsó nem vett részt az előválasztási eredményhirdetésen, az urnazárás után viszont a következőt írta a Facebookon:
„Akár én nyerem el a jelöltséget, akár Baranyi Krisztina, minden erőmmel azért fogok kampányolni, hogy a ferencvárosi ellenzék kisöpörje Bácskai János bandáját a kerületből. Együtt fogjuk megújítani a kerületet, együtt fogunk tisztességes gazdálkodást, tisztaságot, biztonságot, békét és nyugalmat teremteni.”