Szél Bernadett szerint a nyári meleg a klímaváltozás bizonyítéka
2019. július 08. 20:58
2019. július 08. 20:58
p
0
0
120
Mentés
Legalábbis erre utal a legújabb facebook-posztjához csatolt kép. A volt LMP-s, jelenleg független országgyűlési képviselő, Szél Bernadett hétfőn az alábbi bejegyzést tette közzé facebook-oldalán:
Egy friss kutatás szerint a Fidesz szavazói nyitottabbak személyes kapcsolatokra más világnézetűekkel, míg az ellenzékiek zárkózottabbak, még az ismerkedést is elutasítják.
A Faktum elemzése rámutat arra, hogy Orbán Viktor a Mandiner-interjúban nem tárgyiasította a nőket, sőt, Varga Judit kormányzati munkáját briliánsnak minősítette.
Döbbenetes bizonyíték leplezi le az ukrán kegyetlenséget.
p
0
0
1
Hírlevél-feliratkozás
Ne maradjon le a Mandiner cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.
Összesen 120 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
NagyLaci
2019. augusztus 19. 11:54
Sajnos klímaváltozás van, volt és lesz. Ha el is fogadjuk, hogy az emberi tevékenység a leg károsabb rá, sajna Európa csak egy lepkefing tényező. Kína, USA, és India egyenként is többszörös ártalommal bír, mint az EU, mi Magyarok meg hát csak pár molekula vagyunk a lepkefingból. Nyilván a kis Szél kisasszonynak kötelessége lenne Kínába utazni, és addig vissza nem jönnie, amíg Kína 50%-os károsanyag kibocsátás csökkentést nem ér el.