Valami félrement a DK-nál: még a saját szavazóik is kiakadtak Dobrevék új kampányán

A Demokratikus Koalíció fizetett hirdetésben támadta a határon túli magyarok szavazati jogát, de sikerült a saját szavazóikat is összezavarni.

Regisztráltassák magukat bevándorlást támogató szervezetként és fizessék be a bevándorlási különadót!
„Szijjártó Péter külügyminiszter mai sajtótájékoztatóján elismerte, hogy magyar diplomaták csempészték a balkáni útvonalon a börtön elől elszökött volt macedón miniszterelnököt.
A Demokratikus Koalíció szerint ezzel az Orbán-kormány elismerte, hogy embercsempészetet hajtott végre; egy börtön elől megszökött köztörvényes bűnözőnek segített az illegális migrációban. A DK felszólítja a Fideszt és a Külügyminisztériumot, hogy regisztráltassák magukat bevándorlást támogató szervezetként és fizessék be a bevándorlási különadót! A DK szerint történelmi szégyen, hogy Orbán Viktor a korrupt, saját népük elől elmenekült bukott politikusok és köztörvényes bűnözők gyűjtőhelyévé akarja tenni hazánkat.”