Csekély esélyt lát csak arra Puzsér Róbert, hogy a Hír TV-nél maradjon – erről az ismert újságíró-kritikus a Privátbankár.hu-nak beszélt szerdán.
Puzsér a Hír TV-ben korábban Sznobjektív címmel forgatott hetente megjelenő műsort, a csatorna tulajdonosi hátterében bekövetkező változások után azonban már nem úgy látja, hogy az új menedzsmenttel is együtt tudna dolgozni: elmondta, csak abban az esetben maradna a Hír TV-nél, ha a jövőben is hagyják cenzúramentesen dolgozni, ennek azonban szerinte kevés az esélye: „Őszintén szólva csekély esélyt látok rá – miközben azt kívánom, hogy ne legyen igazam” – nyilatkozott.