
A szaúdi király és a koronaherceg is gratulált Orbán Viktornak
2018. április 24. 12:37
Levelükben azt írták, elragadtatással értesültek a választási győzelemről.
Szalmán bin Abdel-Azíz szaúdi király és Mohamed bin Szalmán bin Abdel-Azíz koronaherceg is gratulált Orbán Viktornak az országgyűlési választásokon aratott győzelméhez – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.
Levelükben azt írták, elragadtatással értesültek a választási győzelemről, és szívből jövő gratulációjukat fejezték ki a Szaúd-Arábiai Királyság népe és kormánya nevében. Orbán Viktornak jó egészséget, boldogságot, a baráti magyar népnek pedig haladást és jólétet kívánt a szaúdi uralkodóház két vezetője – közölte a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője.
(MTI)
Összesen 7 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
farkasflori a vizicsoda
2018. április 24. 14:09
Pharaon volt az iszlam nagykovete Mo-on es orban az o hatso laba..
Válasz erre
0
4
Mich
2018. április 24. 12:52
De előtte engedélyt kértek George és Donald bácsiktól... (ez tartott ennyi ideig...)
Válasz erre
7
0







