Elmondta: a városvezetés két hónapja 136 automatát szerzett be, darabját 1,3 millió forintért, a gépek többször elromlottak. Volt, hogy több mint egy napon keresztül egyáltalán nem működött a rendszer, és nap mint nap tucatnyi automata hibásodik meg – hangsúlyozta.
Lehúzós a szegedi parkolás
Szabó Bálint közölte: a szegedi közgyűlés eltörölte a korábban 1500 forintért vehető napi parkolójegyet, most maximum négy órára lehet jegyet venni, így a turistáknak, ha az egész napot Szegeden töltik, körülbelül ötezer forintjukba kerül a parkolás. „Ez felháborító, ez kifejezetten lehúzó” – fogalmazott, hozzátéve, hogy azt kérik, a következő közgyűlés hozzon határozatot az 1500 forintos napijegyek visszaállításáról – közölte.