Egy másik ügyről is beszámol a Népszabadság: eszerint Kiss Lászlóék egy nappal a Takáts Zsuzsanna elleni nemi erőszak után hasonló körülmények között voltak együtt egy újabb nővel, P. Judittal.
Az ügyészség ebben az ügyben is vádat emelt a három úszó ellen erőszakos nemi közösülés miatt. A tényállás viszont kérdésessé vált, P. Judit pedig utóbb nem kívánta Kiss László megbüntetését. A bíróság felmentette a három vádlottat, mivel a hölgy „ingadozó és megbízhatatlan vallomást tett”, és gyakran megváltoztatta az általa előadott történetet.
Az erőszak vádja alól bizonyítottság hiányában mentették fel Kisséket. Ebbe az is belejátszhatott, hogy a lánynak előzőleg Várszegivel és Lantossal külön-külön kapcsolata volt – írja a Népszabadság.