Megszavazta Tiszavasvári önkormányzata hétfőn, hogy a település kössön együttműködési megállapodást a Becsület Légiója alapítvánnyal, így Orosz Mihály Zoltánék mehetnek majd „rendet tenni” a jobbikos vezetésű városba is. Az előterjesztés Fülöp Erik polgármestertől származott – írja az MNO.
Érpatak vezetője, Orosz Mihály Zoltán a helyszínen arról beszélt a Roma Sajtóközpont szerint: szervezetének a drog, a lopások és az uzsora visszaszorítása lesz a célja. A Fülöp Erik által közzétett cselekvési terv szerint az áramlopások megszüntetéséről és a gyermekveszélyeztetés bejelentéséről lesz szó.