A stadion környékén a parkolás csak korlátozott mértékben vehető igénybe, ezért az MLSZ azt javasolja a szurkolóknak, hogy a tömegközlekedést vegyék igénybe. A szövetség szeretné, ha a Himnuszra mind a 22 ezer néző elfoglalhatná a helyét, és fokozottan kéri a szurkolókat, hogy a lépcsőkre ne üljenek, azokat hagyják szabadon. A pályára lépni a mérkőzés előtt, alatt és után is szigorúan tilos. A találkozóra 1200 vendégdrukkert várnak, biztonsági szektor azonban nem lesz. Az MLSZ hangos, szenvedélyes, de sportszerű biztatásra buzdítja a szurkolókat.
A pótselejtező első, csütörtöki mérkőzését Oslóban 1-0-ra a magyar válogatott nyerte.