„Aki azt várta, hogy Lajos majd elkezdi nyomatni az anyagokat, cégneveket, offshore cégeket, milliók-százmilliók-milliárdok útját, az nagyot tévedett. Ugyanis Lajos nem hülye, miért tenne ilyet, hiszen együtt loptak Orbánnal, nem fogja saját magát is bemártani. Ahogy Orbánék is nagyon kerülik a Közgép és Simicska mocskos pénzügyi múltját, hiszen az egyúttal a saját mocskos múltjuk is.
Másrészt meg az emberek nagy többségét nem érdeklik az offshore cégek, milliárdok. Nem tudják felfogni a »milliárdot«, amikor a legnagyobb összeg amit egyszerre, egy összegben láttak a 100 ezer forint volt. Amúgy is, a szocik is loptak, nem? – legyintenének rá.