A tüntetők valami katarzist várnak, vagy azt, hogy valakik elfoglalják a parlamentet, de azok ne ők legyenek – mondta az aktivista.
Udvarhelyi Tessza egyetemistaként rádöbbent, hogy az egész életét, oktatását az állam fizeti ki. Azt mondta: nem a gazdag embereket támadja, csak azt szeretné, hogy gondolják végig: amijük van, az mennyiben közösségi forrás és mennyiben a saját tehetségük. Szerinte azt kell végiggondolniuk, hogy az állam által beléjük fektetett pénzt hogyan tudják visszaadni az államot alkotó embereknek.