Kegyetlen üzenetet kapott Magyar Péter: „A kör bezárult!”

„Mostanra a tiszások is látják, mi is látjuk, hogy ők gyengülnek, mi meg erősödünk” – jelentette ki Orbán Balázs, a miniszterelnök politikai igazgatója.

Helyben hagyta a Debreceni Ítélőtábla a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Területi Választási Bizottság pénteki döntését, így meg kell ismételni a polgármester-választást Ózdon.
Most már biztos, hogy meg kell ismételni a választást Ózdon, miután a Debreceni Ítélőtábla a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Területi Választási Bizottság pénteki döntését.
Kovács János, a területi választási iroda vezetője korábban arról tájékoztatta az MTI-t, hogy Fürjes Pál (Fidesz-KDNP) korábbi polgármester támadta meg a helyi választási bizottság eredménymegállapító határozatát, ennek helyt adva rendelték el a választás megismétlését.
Fürjes Pál az M1 Ma reggel című műsorában pénteken azt mondta: a valasztas.hu adatai szerint hét szavazat hiányzik Ózdon az urnákból, ennyi a különbség a választásra jelentkezők és a leadott szavazatok között.