Igaza volt a Mandinernek: itt folytatja a magyar válogatott gólkirály

Több mint 450 NB I-es mérkőzés van a lábában, 103 gólt szerzett a magyar élvonalban.

A Jobbik elnöke a EMI-táborban tartott előadásán beszélt arról, hogy bármit is tegyen a román állam, előbb-utóbb megvalósul Székelyföld autonómiája.
Vona Gábor szerint a román állam bármit is tegyen, a Székelyföld autonómiája előbb-utóbb megvalósul. A Jobbik elnöke erről a székelyföldi Borzonton beszélt az Erdélyi Magyar Ifjak (EMI) egyesület tizedik alkalommal megrendezett táborában.
A Jobbik elnöke Gyöngyösi Márton jobbikos parlamenti képviselővel közösen tartott előadást A magyarság jövője egy új világrend küszöbén címmel. A Jobbik politikusai úgy vélték, elhibázott Magyarország euroatlanti orientációja, ki kellene egyensúlyozni az ország nyugati és keleti kapcsolatait. Azért is bírálták a magyar kormányt, mert szerintük az nem tesz meg mindent a székely autonómiatörekvések nemzetközi támogatottságának megteremtéséért. Vona Gábor úgy vélte, a kisebbségi jogok terén mutatkozó nézetkülönbségeket leszámítva a románok és a magyarok voltaképpen egymás sorstársai.