Ezek az utolsó pillanatok: az elemzők kimondták, melyik párt az esélyesebb a választás megnyerésére

Az sem rejtették véka alá: mennyire valószínű, hogy végső eredményt lehet majd hirdetni vasárnap este.



Izraelért demonstráltak a Dohány utcai zsinagógában vasárnap este, miközben egy ismeretlen pirotechnikai eszközt dobott az épület lépcsőjére. A rendőrség garázdaság miatt eljárást indított az ügyben.
Garázdaság bűncselekménye miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen a rendőrség Budapesten, a Dohány utcai zsinagóga lépcsőjére dobott pirotechnikai eszköz miatt – közölte honlapján vasárnap este a rendőrség.
A zsinagógában vasárnap tartották a Békés demonstráció Izraelért című rendezvényt. A rendezvényről távozva az MTI tudósítója azt látta, hogy rendőrségi tűzszerészek dolgoznak az épületnél. A rendőrség közleményéből kiderül: a rendelkezésre álló adatok szerint 16 óra 10 perc körül a zsinagóga lépcsőjére egy ismeretlen ember ismeretlen pirotechnikai eszközt dobott. Közölték: ez a rendezvényt nem zavarta meg, senki nem sérült meg, anyagi kár nem keletkezett.

