Menczer Tamás: „Ez az ukrán terv. Brüsszel ezt hajtja végre” (VIDEÓ)

A Fidesz kommunikációs igazgatója példaként említette, hogy a brüsszeli tervek szerint el akarják Európát vágni az orosz nyersanyagoktól, földgáztól és kőolajtól.

Hosszan tartó súlyos betegség után 55 éves korában kedden elhunyt Kiss Péter volt kancelláriaminiszter, az MSZP alapítója, volt alelnöke – értesült az atv.hu.
Elhunyt Kiss Péter, az MSZP prominens politikusa – írja az ATV hírportálja.
Kiss Péter 1980-ban lépett be a Magyar Szocialista Munkáspártba. 1989-ben az MSZP alapító tagja és a Baloldali Ifjúsági Társulás (BIT) alapító budapesti elnöke volt. 1990-ben országgyűlési képviselőjelölt volt, az őszi önkormányzati választáson pedig bekerült a Fővárosi Közgyűlésbe. 1995-ben a Horn-kormány munkaügyi miniszterévé nevezték ki. A Medgyessy-kormányban előbb foglalkoztatáspolitikai és munkaügyi miniszter volt, majd 2003-ban a Miniszterelnöki Hivatalt vezető miniszterré nevezték ki. Ugyanebben az évben újra a párt országos elnökségének tagja lett.