Molnár Csaba országgyűlési képviselő, a DK ügyvezető alelnöke szerdán a Fejér megyei Felcsúton azt mondta, az állami földbérletek a területalapú támogatások megszerzésére irányulnak, ezért fordulnak a biztoshoz.
A polgármesteri hivatal elé szervezett villámtüntetésen az ellenzéki politikus közölte, azért mentek a településre, mert a hírek szerint újabb földpályázatok lesznek Felcsút környékén. Amennyiben ezt is Mészáros Lőrinc felcsúti fideszes polgármester érdekeltségei nyerik, az egy beismerés lesz arról, hogy „a politikai hatalmat magánérdekek kiterjesztésére használják Orbán Viktor barátai” – tette hozzá.