Von der Leyen, Macron és Merz sorban állhat Orbánnál: el kellene intéznie ezt-azt Európa védelmében (VIDEÓ)

G. Fodor Gábor a Mesterterv legutóbbi adásában rámutatott, hogy mi lett napjaink legfontosabb kérdése.

Nem köt Magyarország újabb hitelszerződést - közölte Matolcsy György nemzetgazdasági miniszter. Arról is beszélt, hogy egyelőre nincs napirenden az euró bevezetésének kérdése.
Októberben és novemberben zárja le az IMF-fel és az EU-val fennálló hitelszerződést Magyarország, új kölcsönszerződést nem kíván kötni - jelentette be Matolcsy György nemzetgazdasági miniszter. Kérdésre válaszolva arról is beszélt, hogy nincs napirenden az euróbevezetés-dátumának kijelölése.
Matolcsy György közölte: október 15-én áll fel a Nemzeti Eszközkezelő Társaság, amelyhez azok az ingatlanok kerülnek, amelyek jelzáloggal terheltek, de az adósok nem képesek törleszteni a hiteleiket.

