Csak két perc: videón a legdurvább ukrán fenyegetések Zelenszkijtől a rettegett ukrán őrnagyig

Magyarország katonai megszállásától a választási eredmények megtámadásáig – minden belefér az EU-s csatlakozást követelő ukrán megszólalók szerint.

Az ITDH ellenszegülő vezetőjét januárban leváltották, miután az állami cég nem tartotta kívánatosnak a kaszinókomplexum felépítésének közpénzből történő támogatását.
A Magyar Befektetési és Kereskedelemfejlesztési (ITDH) Zrt.-vel is összerúgta a port Sukoró-ügyben a Gyurcsány-kabinet, mivel az állami cég nem tartotta kívánatosnak a kaszinókomplexum felépítésének közpénzből történő támogatását - írja a Magyar Nemzet.
A cég ellenszegülő vezetőjét januárban leváltották, az új, múlt héten eltávolított menedzsment pedig még ügyészségi kérésre sem volt hajlandó átadni a sukorói dokumentumokat a nyomozó hatóságnak. A külföldi beruházók hazánkba telepedéséért dolgozó, állami tulajdonban lévő ITDH üzleti titokra hivatkozva tagadta meg az együttműködést.
