Bayer: Csak a liberálisok büdös buborékában hiszik azt el, hogy a rendőrök bucira verik a magyar diákokat

2023. május 19. 20:32

Az elmúlt időszak tüntetéseiről is kifejtette véleményét a Mandiner Reakcióban a publicista.

2023. május 19. 20:32
null

***

A 16 és 25 év közötti korosztály mindössze 0,0333 százaléka volt ott legutóbb a Karmelitánál a kordonbontásnál – magyarázta Bayer Zsolt publicista, a Mandiner Reakció legújabb adásában. A pénteki demonstrációról nyilván nem volt még szó a szerdán rögzített beszélgetésben, ám Bayer szerint az előző, a budai Várban végződő akció egy olyan esemény volt, ahol

A bátor tüntetők legközelebb ugorjanak ki a Downing Streetre vagy a washingtoni Fehér Házba, s oda próbáljanak meg bejutni, javasolta. Kitért arra is, az ellenzék valódi vezetője korántsem a tüntetéseket szervező Momentum, hanem Gyurcsány Ferenc. Márpedig amíg ez így van, „mi csak egy kávét kérünk”.

A teljes beszélgetés megtekinthető itt:

 

Összesen 61 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Zolotarjov
2023. május 20. 17:55
A pénzes szülők pakolásszák egyik elit gimiből a másikba Lilikét. A Blanka az legalább egy valódi proli volt..
Karbantartó9
2023. május 20. 11:08
A képet nézve engem nem zavarna ha ilyen esetben a hangosbeszélős hülyepicsa kapna két kib.szott nagy pofont és 180 nap letöltendőt. Azt úgy igazságosnak érezném.
olajfa1
2023. május 20. 10:47
A MOCSKOS LIBERÁLFASISZTA CSÜRHE BUBORÉKBEN SEM!!!!! hiszik el, hogy a rendőrök "bucira verik a diákokat"... /amúgy meg a képen látható rendőri inzultálás nálam MINIMUM EGY ÉV BÖRTÖNRE "ÉRDEMES".../
Sanyikám
2023. május 20. 08:44
Fentebb írta valaki, hogy ; ideje lenne egy élő kordont húzni a tüntetők és a rendőrök közé /kb így fogalmazott/. Igen! Olyan apukákból és talpraesett anyukákból akik nevelik és meg is követelik a tiszteletet a gyermekeik által mások iránt. Nem vagyok híve és elitéltlem az erőszakot - ezáltal nem is biztatom ilyesmire a gyermekeimet- főleg a gyermekek ellen követnek el! De van az a pillanat amikor az atyai-anyai nyakasnak csattani kell.
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!