A Sulyok Tamás elmozdítása körüli folyamat immáron a demokráciához viszonyulás próbakövévé vált

Sulyok Tamást pontosan olyan jogszabályi keretek között, pontosan olyan jogi és társadalmi legitimitással választották meg, mint az összes többi elődjét.

„Fölösleges úgy tenni, mintha csak szegényekből állna ez a társadalom” – tette hozzá Nagy Attila Tibor.

Az ATV szerda esti adásában többek között a hazai életszínvonal is szóba került. Az ATV műsorának egyik vendégeként Nagy Attila Tibor egy ponton elmondta: „azt azért meg kell, hogy mondjam, és
szembesülni kell az ellenzéki szavazóknak azzal, hogy Magyarországon az Orbán-rendszer alatt valamelyest nőtt az életszínvonal az elmúlt 12 évben.”
„Fölösleges úgy tenni, mintha csak szegényekből állna ez a társadalom” – fogalmazott az elemző.
Az ATV adásának említett részletét az alábbiakban hallgathatja vissza:
Nyitókép: YouTube-videó