„Nagyon durva volt ezen gondolkozni” – Botka arról, hogy miért hosszabbított a Fradival

„Miután kinevezték Borbély Balázst, onnantól kezdtem el érezni azt, hogy van még esély arra, hogy itt maradhassak.”

Fesztiválon táncolt a kolozsvári polgármester.
Javában zajlik Kolozsvár szívében az ország legnagyobb és legdrágább fesztiválja, melynek második napján, pénteken az untolderek kedvence, a holland Armin van Buuren is színpadra lépett. A produkcióját a román himnusszal indító DJ Emil Boc polgármestert is alaposan megtáncoltatta – írja a Főtér.