„Nagyon durva volt ezen gondolkozni” – Botka arról, hogy miért hosszabbított a Fradival

„Miután kinevezték Borbély Balázst, onnantól kezdtem el érezni azt, hogy van még esély arra, hogy itt maradhassak.”

Jól értjük-e, hogy Orbán Viktor a turullal a mai szélsőjobbnak, hungaristáknak, náciknak üzent? – kérdezte a Demokratikus Koalíció képviselője. Jól értjük, hogy Isten kegyelméből való vezetőnek tekinti magát, aki nem köteles a választóinak elszámolni?
Navracsics Tibor miniszterelnök-helyettes válaszában azt mondta: bízik benne, hogy eljön az idő, amikor a DK és az MSZP képviselői is el fogják fogadni a nemzeti szimbólumokat. Navracsics szerint azért nem kell lemondani a turulról, mert visszaéltek vele.