„Nagyon durva volt ezen gondolkozni” – Botka arról, hogy miért hosszabbított a Fradival

„Miután kinevezték Borbély Balázst, onnantól kezdtem el érezni azt, hogy van még esély arra, hogy itt maradhassak.”

Akiket nem vettek fel felsőoktatási intézményekbe, azok péntekig pótfelvételizhetnek, de már csak önköltséges helyekre.
A TV2 riportja szerint péntekig még mindazok jelentkezhetnek egyetemre vagy főiskolára, akik nem vettek részt az idei felvételi eljárásban, vagy éppen nem nyertek felvételt egyetlen intézménybe sem. A pótfelvételivel azonban csak önköltséges szakokra juthatnak be a jelentkezők. Berta Ákos, a KJF általános főigazgatója a Mokkában elmondta: több akcióval is ösztönözni szeretnék a hallgatókat.