„Én soha nem mondtam azt, hogy Zsolti bácsi” – mondta Magyar Péter, majd előkerült egy előző heti felvétel (VIDEÓ)

A miniszterelnök letagadta, hogy Zsolti bácsizott, ám előkerült a bizonyíték.

Kávé vagy kóla? - tette fel a kérdést képviselőtársainak Vágó Gábor arra vonatkozóan, ki hogyan tartja magát ébren az éjszakai ülésezés alatt.
Csütörtök reggelig sem ért véget a parlament szerdai ülése. Minden képviselő másra esküszik, mi segít leginkább az ébren maradásban. Az LMP-s Vágó Gábor frakciótársait, valamint a jobbikos Gaudi-Nagy Tamást kérdezte: kávé vagy kóla?