Közleményben mentek neki a Tisza-kormánynak a benzinkutak

Az új kabinet nem viszi tovább a Fidesz-kormány támogatási programját, ezért egy napra bezárnak.

Kivéreztetik a magyarokat…

„Adócsökkentés kormánya? Röhej… Két nap alatt emelték a benzin adóját és dobtak új adót a megtakarításokra…
Kivéreztetik a magyarokat…”
Nyitókép: MTI/Czimbal Gyula