Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

Amikor felháborodunk, hogy Orbán 20 ezer forintért vett homárt, kicsit olyan, mintha egy nyugati demokráciában élnénk.

„Amikor felháborodunk, hogy Orbán 20 ezer forintért vett homárt kicsit olyan mintha egy nyugati demokráciában élnénk.
Pedig vannak igazi hazai bajaink:
- a régió legdrágább bezinára
- a világ tizedik legmagasabb élelmiszerár emelkedése
- kigazdálkodhatatlan rezsiszámlák
- brutális reálbércsökkenés
Nekem ezek a bajaim Orbánnal, nem a homár!”
***
Nyitókép: Mártai Dávid/Mandiner