Elemző: nem a Fidesz legfőbb érdeke, hogy nyilvánosságra kerüljön Magyar Péter legsötétebb titka

Az sem maradt sokáig rejtély, miért „ijedhettek meg egy ágy képétől” a baloldalon.

Az elmúlt egy évben többször osztották újra a lapokat az ellenzék háza táján. Viszont a lapokat mindig Feri bátyánk osztotta.

„A posztkommunisták összejöttek a neonácikkal és kitettek a kirakatba egy olyan karaktert, aki heti szinten igyekszik listázni a melegeket és a zsidókat, valamint ostobának és aberráltnak nevez mindenkit, aki máshogy gondolkodik.
Látszólag káosz uralkodik a baloldalon. A valóság azonban az, hogy bár a kép káoszos és sok az ügyetlenkedés, azért mégis van, aki koncepciózusan érvényesíti a saját érdekeit. A baloldal egyetlen stabil pontja Gyurcsány Ferenc és az ő érdekei.

Az elmúlt egy évben többször osztották újra a lapokat az ellenzék háza táján. Viszont a lapokat mindig Feri bátyánk osztotta. Ezt az elméletet jól alátámasztják azok a tények, hogy a DK indít jelöltet az összes nyerhető választókerületben, nekik lesz a legtöbb helyük a listán is és Márki-Zay még meghívót sem kap a stratégiai megbeszélésekre.
Lássunk a pályán tisztán és ne engedjük visszatérni a 2010 előtti kudarcos éveket!”
Kiemelt kép: Mátrai Dávid