Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

A Matolcsy György által képviselt monetáris politika csúfosan megbukott.
„Amikor csak egy-két nap választ el bennünket attól, hogy egy euróért 340 forintot, majd ezt követően még ennél is többet kelljen fizetni, akkor kimondható: a Matolcsy György jegybankelnök által az elmúlt hét esztendő során képviselt monetáris politika csúfosan megbukott. S ne feledjük azt sem, hogy az egykor Orbán Viktor »jobbkezeként« emlegetett közgazdász, a sajátosan értelmezett unortodoxiájával már az azt megelőző három évben miniszterként ugyancsak nagy mértékben hozzájárult ahhoz, hogy a legnagyobb mértékben elinflálódó EU-tagállami deviza legyen a forint.”