Döbbenetes javaslattal állt elő a Bloomberg: újabb módszerrel vennének el támogatásokat Magyarországtól
A hírügynökség ötlete komoly változásokat idézhetne elő.
És figyeljük meg azt is, hogy a Trump–Putyin-összeesküvés úgyszintén teljesen hiányzik Mueller vádjai közül.
„Robert Mueller azokkal a vádakkal hiteltelenítette magát és az általa vezetett ruszkigate-nyomozást ma (2018. február 16., péntek), hogy 13 orosz személy és 3 orosz vállalat a közösségi médián keresztül próbálta befolyásolni a 2016-os választásokat. Szándékuk, mondja Mueller, az volt, hogy »megzavarják az amerikai politikai rendszert«.
Micsoda patetikus eredmények egy 9 hónapos nyomozás után!
Jegyezzük meg, hogy Hillary e-mailjeinek orosz meghackelését, amiről naponta hallottunk korábban, sehogy sem találjuk Mueller vádjai közt. Annak helyét ugyanis elfoglalta »a közösségi média felhasználása a zavarkeltésre«. Mármint, tényleg! Még ha a vád igaz is volna, tekintetbe véve azt a masszív zavart, ami jellemezte az utolsó elnökválasztást, például hogy a demokraták rasszistának, szexistának és szánalmas, homofób fehér mocsoknak nevezték a Trump-szavazókat, vajon mekkora zavart tudott kelteni 13 ócska orosz a közösségi médián keresztül?
És figyeljük meg azt is, hogy a Trump–Putyin-összeesküvés úgyszintén teljesen hiányzik Mueller vádjai közül. Ő ugyanis azt állítja, hogy az oroszok zavarkeltési tervei 2014-ben indultak, ami előtt semmilyen nyoma nincs annak, hogy Trump indulna a 2017-es elnökválasztásokon. A tervek Putyinnal való kapcsolatából annyi maradt, hogy az egészet egy olyan, szentpétervári restaurátor finanszírozta, aki egyszer orosz hivatalnokok és külföldi méltóságok hivatalos vacsorájának költségeit állta.”