Orbán Viktor mozgatja és fizeti Molnár Gyulát és az MSZP-t. Akik ezért nem voltak hajlandók ép, egészséges, hatékony kampányt folytatni az október 2-ai antimigró népszavazás előtt. Nemrég ráadásul a taótámogatások titkosítását is megszavazták.
Orbán Viktor mozgatja és fizeti az LMP-t. Hogy Schiffer Andrással vagy nélküle, neki egyre megy. Ezek eleve úgy viselkedtek, mint őfelsége ellenzéke. Se hús nem voltak, se hal. Most is jobban fáj nekik, ha csúnyát mond róluk a liberális értelmiség, mint maga a diktatúra.
Orbán Viktor mozgatja és fizeti Fodor Gábort és a Liberálisokat. Ha nem tenné, eszükbe jutott volna vajon maguktól, hogy az igen mellett síkra szállva hergeljék újabb és újabb nemekre a tisztességes választópolgárok sokaságát, és hogy a saját ikszeiket is hozzátegyék az akció oly nagyon vágyott érvényességéhez?