Na most Viktorkám, tessék felfogni az önellentmondásodat, mert ilyen gyorsan, egy interjúban még te is ritkán szúrod ennyire tökön magad:
1) Görögország pont azzal hozta nehézségbe az EU-t, hogy nemzeti hatáskörében azt csinált, ami neki jó volt, és leszarta a többi országot.
2) Te is pont ugyanezt csináltad és csinálod. Semmivel nem teszel többet Görögországnál. Te sem regisztrálod a menekülteket, hanem csak a horvát határtól az osztrák határhoz csempészed a bevándorlókat. Egy az egyben schiebolod tovább Ausztriának a problémát. Még véletlenül sem véded te meg Európát semmitől, csak nagyon önző módon Magyarországot. Gyakorlatilag egyetlen menekültet sem állítottál meg.