„Nem baj, ha ÜTIK A Huthot, őt ez élteti” - Dezse-Zelenka Dóri | Hotel Lentulai

Dezse-Zelenka Dóri volt a Hotel Lentulai vendége.

Amikor olvastam ezt az interjút ebben a jó nevű társadalomkritikai folyóiratban, az első, ami eszembe jutott, hogy a Mandiner vajon egy vagy két napon belül teszi ki főcikknek büszke daccal.
„Amikor olvastam ezt az interjút ebben a jó nevű társadalomkritikai folyóiratban, az első, ami eszembe jutott, hogy a Mandiner vajon egy vagy két napon belül teszi ki főcikknek büszke daccal. Ha a politikai korrektséget szidja valaki, rájuk mindig lehet számítani. (Megoldás: egy nap.) (…)
A zsidós-buzis-négeres rész bent maradt, a pápabaszós kimaradt. Így könnyű utálni a politikai korrektséget.
Fuck the hypocrites!”