Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Végtelenül szomorú vagyok, hogy az új parlamentben, egy jobbikos képviselő fogja vezetni az oktatási és kulturális bizottságot.
„Végtelenül szomorú vagyok, hogy az új parlamentben, egy jobbikos képviselő fogja vezetni az oktatási és kulturális bizottságot. A jövő társadalma olyan lesz, amilyen a ma iskolája. A többi frakcióval rendelkező párt ezt hogy hagyhatta? Nem értem.”