Nem örülnek Liverpoolban, hogy Szoboszlai barátja különleges bánásmódban részesül – a magyarokkal példálóznak

2026. március 31. 10:44

Haaland játékperceit menedzselik Norvégiában. Szoboszlaiék a hétvégén a Manchester City vendégei lesznek.

2026. március 31. 10:44
null

Javában tart a válogatott szünet, a This is Anfield pedig értelemszerűen a Liverpool szempontjából közelítette meg a mérkőzéseket. A Vörösök több játékosa is kezdett válogatottja első találkozóján, és így volt ez Szoboszlai Dominikkal és Kerkez is Milossal is. A magyar középpályás jóbarátja viszont pihenőt kapott.

A portál felhívta arra a figyelmet, hogy a válogatott szünet után, ezen héten szombaton Manchester City–Liverpool mérkőzést rendeznek az FA-kupában. Amíg 11 Liverpool-játékos – köztük Szoboszlai és Kerkez – is kezdett válogatottja első mérkőzésén, addig a manchesteriek klasszisa, Erling Haaland pihenőt kapott a norvégoktól.

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Vereség után: megszólal a Fidesz kampányfőnöke | REAKCIÓ Orbán Balázzsal (VIDEÓ)

Vereség után: megszólal a Fidesz kampányfőnöke | REAKCIÓ Orbán Balázzsal (VIDEÓ)
Tovább a cikkhezchevron

Norvégia már kijutott a világbajnokságra, Haaland pedig egyértelműen a legfontosabb játékosa. Stale Solbakken szövetségi kapitány vele kapcsolatban úgy nyilatkozott, hogy figyelni kell a terhelésére, és ezért úgy döntöttek, hogy mindenki számára az a legjobb, ha kap egy kis pihenőt, és a két felkészülési mérkőzésből csak az egyiken, a Svájc elleni hazai meccsen lép pályára.

Különleges bánásmód illeti meg azért, amin keresztül ment. Hatalmas nyomás nehezedik rá, és nekem az a legfontosabb, hogy júniusban a világbajnokságon teljesítsen”

– mondta róla Solbakken.

Haalandnak a mostani klubidényben már 43 tétmérkőzése van, ezeken 30 gólt és hét gólpasszt jegyez.

Szoboszlaiék készülnek a görögök elleni meccsre
Szoboszlaiék készülnek a görögök elleni meccsre (Fotó: Bodnár Boglárka/MTI/MTVA)

Szoboszlai és Kerkez a görögök ellen

A magyar válogatott kedden 19 órakor a görögöt fogadja felkészülési mérkőzésen a Puskás Arénában, a meccset az M4 Sport élőben közvetíti. Marco Rossi szövetségi kapitány Szoboszlait és Kerkezt is lecserélte a szlovénok ellen, előbbi 87, utóbbi 77 percet töltött a pályán.

Ezt is ajánljuk a témában

Nyitókép: Franck Fife/AFP

***

Ezt is ajánljuk a témában

 

Összesen 2 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
massivement5
2026. március 31. 12:56
Beteges NER-focialista személyi kultusz... Népi szurkoláspornó mindenek - kiváltképp a gondolkodás - felett! Mondjuk ő legalább nem Dópmen, Hontandrás meg a többi szopodár, mert azok tényleg csak teljesítmény nélküli seggnyalók, Dominik meg kiváló focista - pláne a madjarka-fodbalka mennyei színvonalához képest.
Válasz erre
0
2
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!