
Hoppá: magyar edzővel melegített Novak Djokovics!
2024. január 14. 12:48
Bukta Ágnes dolgozhatott a 24-szeres Grand Slam-győztes szerb teniszezővel.

A négyszeres magyar bajnok korábbi játékos a szintén szerb Olga Danilovics utazóedzője, ennek köszönhetően vehetett részt a United Cup elnevezésű csapatviadalon Szerbia válogatottja mellett – írja a Sportál.
A világot bejáró fotókon jól látszik, ahogy Bukta szerb melegítőben szurkol a játékosok közvetlen közelében, sőt azt is megörökítették, hogy a közös ünneplésnek is részese volt az egyik győzelem után.
Nyitóképen: Bukta Ágnes (balról a második). Fotó: GettyImages
Összesen 8 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
trl9
2024. január 14. 13:59
Hoppá fakkjee
Válasz erre
0
0
pandalala
2024. január 14. 13:50
brutális
Válasz erre
2
0
Johogy
2024. január 14. 13:36
Hoppa az apad f@szat. Szoboszlai nem vett pulcsit vagy ilyesmi?
Válasz erre
0
0
pollip
2024. január 14. 12:56
Hoppá!
Mi a helyzet a férfi kézilabda -és vízilabda eb-vel?
Ezt a kettőt nem láttátok jönni.....
Válasz erre
5
0







