
Orbán dedikált mezt kapott Schäfer Andrástól (VIDEÓ)
2022. október 11. 19:02
A miniszterelnök berlini látogatása során találkozott a magyar válogatott focistájával.

A miniszterelnök meglátogatta az Union Berlin magyar válogatott labdarúgóját, Schäfer Andrást. A focista elmesélte a kormányfőnek, hogy csapatának sikere (az Union Berlin vezeti jelenleg a Bundesligát) abban rejlik, hogy nagyon kemény edzőmunkát folytatnak.
Hat-hét kiló izmot felszedtem tíz hónap alatt”
– mondta a labdarúgó.
Orbán Viktor elmondta, többször is nézte már Schäfer meccseit, és le van nyűgözve. A miniszterelnök a látogatás végén még egy dedikált Union Berlin mezt is kapott a támadótól.
Nyitókép: Facebook
Összesen 27 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
florin
2022. október 12. 09:41
Le a kalappal a "kisgyerek" előtt!
Válasz erre
1
0
balbako_
2022. október 12. 07:08
Jó, hogy erre is tudott időt szakítani Orbán Viktor.
Válasz erre
5
0
csattano maszlag
2022. október 11. 21:38
Hatalmas gratuláció mindkettojuknek! Hajra Fiúk, csak így tovább!
Válasz erre
8
0
Alcofrybas
2022. október 11. 20:27
Aú! Szegény Főni! Iszonyú fáradt lehet, de látszik, hogy hozzászokott. Azért nem ártana jól kialudnia magát.
Ehhez képest nagy dolognak tartom, hogy még ilyen emberi gesztusokat beiktat.
Ezek azok a pillanatok...
Válasz erre
17
0







