Hiába várta egy ország Magyar Péter beszédét, de egy nagyon fontos dolog kimaradt

Gulyás Gergely miniszterelnökhöz méltatlannak nevezte a hangnemet, amit Magyar Péter Sulyok Tamással szemben megütött.


Gulyás Gergely miniszterelnökhöz méltatlannak nevezte a hangnemet, amit Magyar Péter Sulyok Tamással szemben megütött.


António Costa is gratulált, illetve egy szimbolikus dátumra is felhívta a figyelmet.


Az ukrán elnök reméli, a jövőben szorosabban működhet majd együtt Magyarországgal.


Az írás egy magát „Nemzeti Ellenállásnak” nevező csoport első üzenete, amely élesen bírálja Magyarország aktuálpolitikai folyamatait.


A kupasorozatra nem érvényes az „ötmagyaros szabály”.


Feltűnően visszafogott volt a Győzelem napi katonai parádé Moszkvában.


Az újonnan megválasztott miniszterelnök a tiszás tárcavezetők kinevezéséig a Fidesz ügyvezető minisztereivel dolgozik majd együtt.


Ukrajna elismert korrupciós kockázatai ellenére az EU továbbra is milliárdokat pumpál a kijevi védelmi iparba.


Egy új világ jöhet.


24 óra áll majd rendelkezésre az utasok átvizsgálására, ami ha nem sikerül, megtagadják a belépésüket a Kanári-szigetek területére.


A románul esküt tevő Dr. Gurzó Mária korábban Oroszországnak nevezte Orosházát.


Emléke adjon hitet és erőt ahhoz a felismeréshez, hogy mi is képesek lehetünk magunk körül egy szebb és jobb világot teremteni. Koltay Gábor írása.


A Tisza Párton belül mindenkit „meglepett” ez a fejlemény.
