A lényeg, hogy a lájkok pörögjenek

A leendő gazdasági miniszter bejelentette, hogy az új kormány „biztosítja az emberséges szülészeti ellátást, hatékony meddőségi kezeléseket vezet be és visszaállítja a szülészorvos választást”.


A leendő gazdasági miniszter bejelentette, hogy az új kormány „biztosítja az emberséges szülészeti ellátást, hatékony meddőségi kezeléseket vezet be és visszaállítja a szülészorvos választást”.


Ahol a hugica férjéből miniszter lesz, ott nyilván vége az urambátyám világnak.


Van köztük olyan, amely sokak szerint még negatívabb képet is fest a valóságnál, egyes előadók pedig nemhogy cenzúrát alkalmaztak volna, hanem még ki is domborították a botrányaikat.


Állítólag már egyáltalán nem bízik benne a stáb.


„Nagy-Britannia királyának és királynéjának tiszteletére” – írta az amerikai elnök.


Most lett végleges az április 12-i választások eredménye.


Felfedezték Tótékat, film készül az örkényi novellából.


A Telex, a 444, a HVG, a 24.hu, az RTL nem lesznek kritikus médiumok. Ők az utcán ünnepeltek április 12-én. Ők Orbánt változatlanul gyűlölni, Magyar Péter pedig imádni fogják. Semmi sem fog változni.


Tudta, hogy érik majd támadások a »sógor« miatt, de az általa legjobbnak tartott személy kinevezését előbbre tartja, mint a fanyalgók (pláne a fidesz) támadását.


A vállalat minden szükséges jogi lépést megtett és megtesz a tettesek ellen.


A leendő miniszterelnök korábban többször is jelezte, hogy családtagokat nem fog kinevezni különböző pozíciókra.


Elkerülhetetlen átrendeződés jöhet a magyar futballban is.


Magának a frakcióvezetőnek indokolta meg a döntést.


Ahogy a jobboldali médiának sem ártana kidugnia a mérgező kampánygőzből a fejét. Veczán Zoltán írása.


„Merjetek úgy élni, ahogy szeretnétek, vagyis szabadon, félelem nélkül. Mert a félelmeink nagyon sokszor rabul ejtenek minket” – fogalmazott a fitneszguru.


Büszkén vállalja a szlovák kormány a földelkobzásokat. Veczán Zoltán írása.


Wáberer György és Balogh Levente a választások előtt vállalta fel nyíltan pártszimpátiáját.


Hogyan működik a gyermekvédelmi törvény elkaszáló Európai Unió Bírósága, kik a tagjai, milyen alapelvek mentén ítélkezik? Cikkünk az Európai Unió Bíróságának valóságáról.
