Roló le: Trump újabb országok lakóinak tiltja meg, hogy Amerikába utazzanak

Az Egyesült Államok elnöke újabb húsz ország állampolgáraival szemben vezet be teljes vagy részleges beutazási korlátozásokat, nemzetbiztonsági okokra hivatkozva.


Az Egyesült Államok elnöke újabb húsz ország állampolgáraival szemben vezet be teljes vagy részleges beutazási korlátozásokat, nemzetbiztonsági okokra hivatkozva.


Merz, Tusk és a többiek minden eddiginél mélyebbre süllyedtek.


Két hete még másról írt a politológus, mint szerdán.


„Nincs Karácsony Kozmix nélkül.”


Egy szűk belső kör vette át az irányítást a romániai jogrendszer fölött.


Az Egyesült Államok „platina” biztonsági garanciát kínál Kijevnek, míg Európa inkább csak a szájkaratéban erős.


Mire való eredetileg az Európai Unió működéséről szóló szerződés cikkelye, és miért tiltakozik Orbán Viktor az ezzel való visszaélés ellen?


Ehhez képest a következő hétéves költségvetés és egy új EU-tagállam ügyének megtárgyalása már laza csuklógyakorlatnak tűnik.


Utólag visszanézve a meccset már mást gondol, mint amit a pálya mellett érzett.


Előtérben a „C” számlák.


Megküldték az első ajánlatukat Győrbe.


Az orosz külügyminiszter lerántotta a leplet a háttéralkuról: szerinte Donald Trump emberei már ígéretet tettek Moszkvának az öt annektált régió átadásáról. Lavrov szerint Washington végre megértette, hogy a NATO-bővítés vörös vonal, és elfogadták az orosz feltételt: Kijevnek ki kell vonulnia a Donbaszból, és örökre lemondhat az atlanti csatlakozásról.


Nem lepődnék meg azon sem, ha Magyar Péter belső információhoz jutna arról, hogy Orbán Viktor mit mondott erre a kiütésszerű kutatásra a Brüsszelbe tartó gépén pánikolva.


A Momentum egykori üdvöskéjének állítása szerint Ukrajnában Orbán Viktor miniszterelnököt nem „a béke angyalaként” emlegetik.


22 milliárd dollár lehet a tét.


A hazai sportági szövetségek ismét megválasztották az esztendő legjobbjait.


A lap a józan ész irányába mutató tengerentúli politikai nyomás miatt nyafog, és az Európai Unió egységét félti az amerikai elnöktől.


Történelmi megállapodást kötött a 4iG és a REMRED az amerikai Apex vállalattal, ami alapjaiban írhatja át az európai űripart.
