„Nem baj, ha ÜTIK A Huthot, őt ez élteti” - Dezse-Zelenka Dóri | Hotel Lentulai

Dezse-Zelenka Dóri volt a Hotel Lentulai vendége.

Az ECONOMY BAR második beszélgetésének témája a digitalizáció szerepe a jövő vállalatainak működésében.

A beszélgetés követésével megtudhatják nézőink, hogy milyen kihívást jelent egy családi vállalkozás vagy egy nagy múltú világcég számára, hogy élen járjanak az innovációban? Kitettséget vagy lehetőséget hoz a digitalizáció? Melyek a legizgalmasabb digitalizációs újdonságok a magyar piacon?
A teljes adást április 28-án, csütörtökön tekinthetik meg a makronom.mandiner oldalán.
Az online műsor főtámogatója a Schneider Electric Zrt., a felvétel a Hilton Budapest elnöki lakosztályában készült.